Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O NÁS
  3. Současné působení
Současné působení - Profil společnosti

Společnost ZOOPO spol. s r. o. byla založena počátkem roku 2011. Do té doby jsme fungovali pod názvem Dobromil Pospíšil - ZOOPO.

Zabýváme se výrobou kožených výrobků vysoké kvality, za kterou ručíme. V naší nabídce naleznete kožená vodítka a obojky všeho druhu, nábojové a myslivecké pásy, kožené opasky a doplňky pro myslivce a chovatele psů.

Výrobou těchto produktů se zabýváme již od základu, tzn. že jsme výrobcem i materiálů pro výrobu vodítek, obojků, šicích řemínků a hnacích řemenů, ale hlavně kožené šňůry. Tyto kožené materiály je možno u nás také zakoupit.

 

Výroba kožené šňůry

Tradiční výrobou kožené šňůry se zabýváme již více jak dvacet let, za tu dobu jsme dosáhli obrovského rozšíření sortimentu, který je v současné době nejširší v celé Evropě. Najdete u nás nabídku vlastní výroby od průměru 3 mm až 14 mm a to v těchto barvách - přírodní, hnědá, černá a oranžová.

Při výrobě kožené šňůry klademe největší důraz na kvalitu - tedy pevnost a životnost kožené šňůry. Aby byla kožená šňůra co nejpevnější, musí být při výrobě zachován její líc (vrchní strana), protože právě v těchto místech jsou vlákna nejvyšší pevnosti. Proto vyrábíme koženou šňůru oválnou i když se jí obecně říká kulatá. Další důležitá vlastnost kožené šňůry je její síla. U slabých průměrů do pěti milimetrů by se síla kůže měla rovnat šířce, tedy průměru. U průměrů od 6 mm výš musí být síla kůže minimálně 5,5 mm, aby byla splněna její očekávání co se týče pevnosti. U slabších průměrů od 3 mm je síla kůže maximálně o 0,2 mm slabší než průměr, tím docílíme opět oválného tvaru a zaručíme maximální pevnost a životnost. Pokud je kůže slabší, nejedná se o koženou šňůru, nýbrž řemínek, který nemá dostatečnou pevnost.

Kožená šňůra musí být vždy dostatečně promazaná a měkká. Více se dozvíte v sekci "Rady a tipy".

 

Veletržní prodej

V současné době se účastníme prodejních veletrhů a psích výstav v jedenácti státech Evropy, kde ročně obsloužíme desítky tisíc spokojených zákazníků.

Rozpis tuzemských akcí najdete v sekci "Kde nás najdete".

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz