Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O NÁS
  3. Historie firmy
Historie firmy

Na trhu s chovatelskými potřebami vystupujeme již od roku 1991. Původní zaměření byla výroba krmiv a maloobchodní a velkoobchodní prodej chovatelských potřeb. S rostoucí poptávkou maloobchodníků po laciných a nekvalitních produktech z Číny jsme se zaměřili na vlastní výrobu kvalitních výrobků. Majitel firmy, Dobromil Pospíšil, jako profesionální koželuh dnes s již čtyřicetiletou praxí v kožedělném oboru zdokonalil výrobu kožené šnůry - došlo k rozšíření vyráběného sortimentu z původních 5 až 10 mm na průměry 3 až 14 mm a vynalezení nové technologie, díky které jsme i dnes schopni vyrábět koženou šnůru s neobyčejnou pevností (průměr 5 mm má nosnost až 90 kg při zavěšení) a velmi dlouhou životností, jak u kožených výrobků bývá pravidlem.

Koncem devadesátých let začala naše účast na psích výstavách a loveckých veletrzích nejen v ČR, ale i Německu, Rakousku, Slovensku a dalších zemích, kde naše výrobky získali obrovskou popularitu. V České republice nás pravidelně, již více jak 12 let, najdete na veletrzích Silva Regina v Brně, Natura Viva v Lysé nad Labem nebo Země živitelka v Českých Budějovicích nebo na mezinárodních psích výstavách V Brně, Praze, Českých Budějovicích, Nitře, Bratislavě a Mladé Boleslavi.

Pokud máte doma psího šampiona, můžete nás pravidelně vídat i na Evropských a Světových výstavách psů, kde Vám rádi vyrobíme vodítko na počkání přesně dle Vašich představ.

Seznam akcí, kde od nás můžete zboží zakoupit osobně naleznete v sekci "Kde nás najdete".

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz